Masivní balkonové sloupky
Součástí každého alpského balkonu jsou masivní balkonové sloupky z kvalitního dřeva. V nabídce našeho internetového obchodu můžete vybírat balkonové sloupky v různém designu, tak aby co nejlépe zapadaly do celkového designu Vašeho rodinného domu, chaty nebo chalupy.

Je důležité volit jednotlivé dřevěné prvky balkonu v závislosti na tom, jak vypadají okolní části vašeho domu. Například domy s kulatou střechou vypadají velmi dobře s kulatým typem zábradlí balkonu. Naopak třeba takový strohý styl balkonů je zajímavý svou jednoduchostí tvarů a podobně.

Dřevěné balkony mají obrovskou výhodu, že poskytují přírodní prvek do našeho bydlení. Kdo by pak neměl rád takový přírodní balkon jako součást domu. Dřevo má obrovské možnosti variability, a díky tomu můžete mít Váš nový balkon přesně podle Vašich představ.


Nabídka: Alpské balkony
Široký výběr

Díky širokému výběru různých balkónových prken, které je možné dobře zkombinovat s truhlíky pro Vaše oblíbené balkónové rostliny, je možné alpským balkonem vytvořit elegantní prvek každého domu, chaty nebo chalupy.

Vybírejte z naší široké nabídky!
Copyright 2010 www.alpske-balkony.cz Všechna práva vyhrazena.