Zahradní nábytek
Vhodným doplňkem pro alpské balkony je také kvalitní zahradnní nábytek. Širokou nabídku zahradních stolů, židlí a křesel najdete také v našem internetovém obchodě.

Důležité je dobře si rozmyslet umístění zahradního nábytku ve Vaší zahradě, alpském balkoně nebo na terase Vašeho domu. Neměli byste zapomenout ani na možnosti uložení nábytku na zimu. Velký výběr umožňuje volit mezi jednoduchými sestavami, které jsou lehké, snadno přenositelné nebo dokonce i skládací a podobně.

Výběr použitých materiálů, z kterého jsou sestavy zahradního nábytku vyrobeny, je opravdu široký. První skupinu tvoří zahradní nábytek z masivního smrku a borovice , které je velmi robustní a zároveň cenově přijatelné.

Nábytek je v eshopu přehledně řazen do kategorií: Masivní nábytek, Skládací nábytek, Lavice, Houpačky, Křesla, Nábytek a doplňky do veřejných prostor, Zahradní nábytek z akátového dřeva a podobně.


Nabídka: Zahradní nábytek


Široký výběr

Díky širokému výběru různých balkónových prken, které je možné dobře zkombinovat s truhlíky pro Vaše oblíbené balkónové rostliny, je možné alpským balkonem vytvořit elegantní prvek každého domu, chaty nebo chalupy.

Vybírejte z naší široké nabídky!
Copyright 2010 www.alpske-balkony.cz Všechna práva vyhrazena.